• PROCES OBSŁUGI KLIENTA – CZYLI CO DLA CIEBIE ZROBIMY

Wypracowane przez nas schematy działania pozwoliły nam stworzyć listę konkretnych czynności, które wykonujemy na poszczególnych etapach pracy nad ofertą. Poznaj cały proces obsługi twojej nieruchomości- pobierz odpowiedni plik!

Kupujesz nieruchomość? Sprawdź co dla Ciebie zrobimy. Plik pdf- pobierz

Sprzedajesz nieruchomość? Sprawdź co dla Ciebie zrobimy. Plik pdf-pobierz

  • KLAUZULA WYŁĄCZNOŚCI W UMOWIE POŚREDNICTWA

Umowa Pośrednictwa z klauzulą wyłączności to NAJKORZYSTNIEJSZA dla Klienta forma współpracy z Pośrednikiem! Dlaczego?

Poniżej krótki opis czym jest taka klauzula oraz tabela, która pokazuje różnice między zwykłą tzn. otwartą umową pośrednictwa, a umową wielokrotnego oferowania czyli taką z klauzulą wyłączności.

Klauzula wyłączności zapewnia klientowi szereg korzyści. Nie należy się jej obawiać. Dzięki takiemu rozwiązaniu na rynku istnieje JEDNA rzetelna oferta, która jest WIDOCZNA u wszystkich pośredników w kraju, co zdecydowanie zwiększa szanse na jej zbycie. W ten sposób zgodnie z nazwą jedna oferta jest wielokrotnie oferowana przez wielu pośredników. Jednocześnie klient oszczędza czas i nerwy kontaktując się wyłącznie z jednym pośrednikiem, który dba zarówno o bezpieczeństwo powierzonych danych jak również bezpieczeństwo realizacji transakcji.

Co bardzo ważne pośrednik przekazuje klientowi PEŁNĄ reakcje rynku na jego ofertę, bowiem jest jedynym podmiotem, do którego taka informacja wpływa. Ma wtedy możliwość dostosować ją do aktualnych potrzeb rynku, tak aby była bardziej atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy. Takie działanie z kolei naturalnie przekłada się na szybszą sprzedaż nieruchomości.

Ciekawostka! Umowa wielokrotnego oferowania nie nazywa się tak bez przyczyny. Klauzula wyłączności sprawia, że na rynku istnieje tylko JEDNA rzetelna oferta, która jest wciągana do specjalnego systemu MLS, dzięki czemu widoczna jest dla wszystkich pośredników w kraju i faktycznie staje się ofertą WIELOKROTNIE OFEROWANĄ.

Poniżej tabela przedstawiająca różnice pomiędzy umową otwartą, a tą wielokrotnego oferowania.

Tabela-pdf-pobierz.

  • ZLECENIA INDYWIDUALNE

Usługi skierowane dla osób potrzebujących wsparcia w wykonywaniu czynności dot. nieruchomości. Rozpatrywane indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia i stopnia skomplikowania. Przykłady takich usług to: stworzenie umowy najmu, umowy przedwstępnej, analiza stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, formalności urzędowe itp.