Idea firmy

W pełni rozumiemy, że w naszej pracy najważniejsi są ludzie. Dlatego proponujemy swoim klientom kompleksową obsługę ich interesów. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej liczy się dla nas JAKOŚĆ współpracy z Państwem, a nie sama ilość ofert w systemie. Nauczyłyśmy się też, że choć ocenia się efekt ogólny to naszą pracą rządzą szczegóły. Jak przyprawa która dodaje potrawie smak i kolor, tak my dbając o najdrobniejsze elementy naszej pracy chcemy zadbać o jak najlepszy efekt końcowy.

Poznajmy się

DAWNO TEMU
Początek firmy Drugie Piętro Nieruchomości to nie była spontaniczna decyzja. Nie padło: szukam pomysłu na siebie, a może otworzę firmę, więc ok otwieram i działam ?. Było zupełnie inaczej.

Sama decyzja, aby zająć się Pośrednictwem została podjęta dzięki wcześniejszemu doświadczeniu, które zebraliśmy pracując w procesie obsługi inwestycji nieruchomości. Dzięki tej pracy WIELE SIĘ NAUCZYLIŚMY! Rynek inwestycyjny to prawdziwa szkoła życia- cenne nauki, z których chętnie korzystamy do dziś. Ale zaczęliśmy myśleć też o tym, aby poszerzyć swoje horyzonty i zostać licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Zaufanie i wsparcie jakim nas wtedy obdarzono pozwoliło nabyć jeszcze większej wiary w swoje możliwości i ukierunkować nasze życie zawodowe. Dziś nie mamy kompleksu sięgać po nowe. Ale zanim powstało Drugie Piętro czyli praca w obrocie nieruchomościami minęły dwa lata przygotowań.

ROK 2012

Praca pośrednika wymagała zdobycia odpowiednich uprawnień oraz ukończenia praktyki. Kolejnym etapem było pokonanie przeszkód organizacyjnych związanych z powstaniem firmy. Pierwsze kroki marki Drugie Piętro to rok 2012. Ogromnie miło wspominamy nasze pierwsze miejsce pracy przy ul. Piłsudskiego 6/3 w Tarnowskich Górach- pierwsze wyzwania, pierwsze umowy, pierwsze sfinalizowane transakcje! Niedługo potem nasza historia lekko zmieniła kierunek…

ROK 2016

Rok 2016 to nowa karta historii Drugiego Piętra- początkowo w składzie dwóch licencjonowanych pośredniczek- Danusi i Sandry. Nowe wyzwania, decyzje, podjęte ryzyko. Efekt? Dałyśmy początek firmie rodzinnej. Bez wsparcia najbliższych nigdy by się to nie udało. Każdy pomagał jak mógł. I tak jest do tej pory. A nasz zespół się rozwija i przybyło wsparcie, które równie silnie jak my wierzy w sukces firmy. Porażki? Niestety i nam się przytrafiają, ale uczymy się jak przekuć je w coś dobrego. Wierzymy, że możemy liczyć na Państwa zaufanie, bo priorytetem są dla nas cele które sobie wyznaczyłyśmy- piąć się po kolejnych piętrach tworząc NOWĄ JAKOŚĆ USŁUG, bo Drugie Piętro to idea ciągłego wyżej, lepiej. Stworzyliśmy strefę KOMPLEKSOWEJ obsługi klienta. W JEDNYM MIEJSCU możecie Państwo załatwić wiele swoich spraw.

Odtąd nową siedzibą firmy jest lokal usytuowany przy ul. Sienkiewicza 4/2 w Tarnowskich Górach.

DLACZEGO WYBRAĆ NAS

Wykształcenie i doświadczenie.

Jasne i przejrzyste zasady dzięki współpracy opartej na umowie wielokrotnego oferowania.

Wizja jedno miejsce to wiele korzyści, czyli kompleksowa obsługa klienta.

CO DLA CIEBIE ZROBIMY

Pośrednictwo na najwyższym poziomie, pomoc w obsłudze inwestycji podmiotom zewnętrznym, własne inwestycje. Współpraca z wieloma specjalistami. Dowiedz się więcej w zakładce OFERTA i poznaj wypracowane przez nas schematy działania.

Biuro rachunkowe z doradztwem podatkowo-prawnym, ubezpieczenia, kredyty. Dowiedz się więcej w zakładce Nasza Oferta.

Wirtualny sekretariat, biuro na godziny, sala szkoleniowa/konferencyjna, pomoc w biznesie. Dowiedz się więcej w zakładce Nasza Oferta.

Nasz zespół

Danuta Ostrowska Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 18735  – pobierz

Sandra Radziemska Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 22712  – pobierz

Certyfikat ubezpieczeniowy – pobierz